BOTOKS UYGULAMALARI

BOTOKS UYGULAMALARI

Baby Botoks

“Kırışıklarım azalsın, yüzüm donuk durmasın ve mimiklerim hareket etsin istiyorum.”

Baby botoks denilen teknik ile hepsi mümkün. Baby botoks tekniğinde etkisi daha düşük ve daha az dozda enjeksiyon uygulaması yapılır. Bu sayede yüz kasları doğal bir şekilde hareket etmeye devam eder, üstelik cilt de kırışmaz.

Botox enjeksiyonu kişinin görünümünü ve mimiklerini etkileyen çok önemli bir estetik uygulamadır. Eğer botoks enjeskiyonu sonrasında mermer gibi pürüzsüz bir alın, şaşkın bir ifade, kaş çatmada ya da kaşları aşağı yukarı hareket ettirmede zorluk oluşuyorsa estetik operasyon hedefine oluşmamış demektir.

Botox uygulamasının başarılı sayılabilmesi için yüzün doğal görünümünün bozulmaması ve kişinin estetik olduğunun ilk bakışta anlaşılmaması gerekir. Bütün estetik operasyonlarda olduğu gibi botox enjeksiyonunun da ana amacı budur.

.

Baby Botoks
 • Kırışıklarım azalsın ve yüzüm donuk durmasın mimiklerim hareket etsin istiyorsanız , baby botoks denilen teknik ile hepsi mümkün.
 • Baby botoks tekniğinde etkisi daha düşük ve daha az dozda enjeksiyon uygulaması yapılır.
 • Bu sayede yüz kasları doğal bir şekilde hareket etmeye devam eder, üstelik cilt de kırışmaz.
BABY BOTOKS Masseter Botoks

Masseter botoksu, masseter kasının yer aldığı yüzün alt kısmının inceltildiği estetik prosedürüdür.

Massetter botoksu, yüzün alt kısmındaki şekil bozukluklarının tedavisi hedef alınır. Yüzde erkeksi ve sert bir görünüme neden olan kare yüz şekli küçültülerek daha orantılı bir yüz şekli elde edilir.

Masseter kasının fazla büyük olması sadece estetik açıdan değil, fiziksel olarak da kişiye rahatsızlık verebilir. Bu nedenle bu prosedür bazı durumlarda hem şekil hem de işlevsel olarak tedavi sunmak amacıyla da uygulanır.

Masseter botoksu diş gıcırdatma tedavisinde de oldukça etkindir.

Masseter Botoks
 • Yüzün alt kısmındaki şekil bozukluklarını hedef alır.
 • Yüzde erkeksi ve sert görünüme neden olan kare yüz şekli küçültülerek daha orantılı bir yüz şekli elde edilir.
 • Masseter Botoksu diş gıcırdatma tedavisinde de oldukça etkilidir.
MASSETER BOTOKSNefertiti Botoks

Uzun boyunlu belirgin çene hattı, Mısır döneminden beri güzelliğin işaretidir. Mısır Kraliçesi Nefertiti’nin adını alan bu tedavi özellikle gençleştirici ve canlandırıcı etki için botoks kullanılarak boyun ve çene çizgisini hedef alır.

Nefertiti Botoks
 • Uzun boyunlu belirgin çene hattı mısır döneminden beri güzelliğin işaretidir.
 • Bu tedavi özellikle canlandırıcı ve gençleştirici etkisi için kullanılır.
 • Boyun ve çene çizgisini hedef alan bir tedavi yöntemidir.
NEFERTİTİ BOTOKSErkekler İçin Brotoks

Brotox erkeklere özel botoks tedavisi uygulamasıdır. Ve son zamanlarda tüm dünyada her geçen gün daha da popüler hale gelmektedir.

Erkekler ile kadınlara uygulanan botoks tedavisi birbirinden farklı özellikler taşır. Erkeklerin kas yapısı ve kuvvetine göre botoks tedavisinin daha özel bir şekilde planlanması gerekir.

Yüzdeki kırışıklar sadece yaşlı görünmeyi değil, kişilere bitkin, yorgun, üzgün ve endişeli ifadeler de verebiliyor. Birçok erkek yüzlerindeki yaşlanma belirtilerini kontrol altına almak için estetik cerrahiye başvurabiliyor.

Erkekler İçin Brotoks
 • Brotox erkeklere özel botoks tedavisi uygulamasıdır. Ve son zamanlarda tüm dünyada her geçen gün daha da popüler hale gelmektedir.
 • Erkekler ile kadınlara uygulanan botoks tedavisi birbirinden farklı özellikler taşır. Erkeklerin kas yapısı ve kuvvetine göre botoks tedavisinin daha özel bir şekilde planlanması gerekir.
 • Yüzdeki kırışıklar sadece yaşlı görünmeyi değil, kişilere bitkin, yorgun, üzgün ve endişeli ifadeler de verebiliyor. Birçok erkek yüzlerindeki yaşlanma belirtilerini kontrol altına almak için estetik uygulamalara başvurabiliyor.
ERKEKLER İÇİN BROTOKS608
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?