SELÜLİT VE YAĞ YAKICI TEDAVİLER

SELÜLİT VE YAĞ YAKICI TEDAVİLER

Selülit, bir çok kadında görülen bir sorundur. Araştırmalara göre selülitin oluşma nedeni, vücuttaki doku ve yağların dengesiz veya sorunlu olmalarından kaynaklanır.

Kliniğimizde uyguladığımız aşağıda yazılı olan yöntemlerle selülitlerinizden kurtulabilirsiniz

KARBOKSİTERAPİ

Karboksiterapi (CO2) gazının tedavi amaçlı deri altına enjekte edilerek dolaşımını ve dokudaki bölgesel metabolizmanın hızlandırılması işlemidir. Tamamen zararsız, ağrısız ve yan etkisi olmayan bir tedavi yöntemidir. Selülit tedavisinde, çatlakları, bölgesel yağlanmalarda (göbek, bel çevresi, bacaklar, kollar ve kalçalarda) ve göz altı morluklarında kullanılır.

MEZOTERAPİ

Mezoterapi günümüzde mevcut tüm selülit ve yağ birikintileri tedavilerinde en sık başvurulan ve başarılı sonuçlar alınan yöntemlerden biridir. Cildi gençleştirmek, sıkılaştırmak ve yağlanmayı gidermek için vitamin, enzim, hormon ve bitki özlediğin enjekte edilmesi ile uygulanır.

LENF DRENAJI

Lenfatik drenaj masajı, lenf drenaj makinesiyle uygulanan ödem ve şişliklerin giderilmesinde, biriken toksinin vücuttan açılmasında, selülit görüntüsünün azaltılmasında faydalıdır.

SELÜLİT VE YAĞ YAKICI TEDAVİLER
  • Selülit, bir çok kadında görülen bir sorundur. Araştırmalara göre selülitin oluşma nedeni, vücuttaki doku ve yağların dengesiz veya sorunlu olmalarından kaynaklanır.
  • Kliniğimizde uyguladığımız yukarıda yazılı olan yöntemlerle selülitlerinizden kurtulabilirsiniz.
Foto Galeri733
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?