İPLE YÜZ GERME

İPLE YÜZ GERME
  • İple yüz germe, ameliyat olmadan yüzünde gençleşme isteyen hastalar için son yıllarda kullanılmaya başlayan yüz germe ameliyatına alternatif bir estetik işlemdir.
  • Ameliyatsız şekilde yüzünüzdeki sarkan dokuları gergin hale getirmeyi amaçlayan tıbbi bir uygulamadır. İnsan dokusuna uyumlu, gerginliğe dayanıklı olarak özel olarak üretilen iplerin ince bir kılavuz iğne yardımı ile cilt altına yerleştirilmesi prensibine dayanan bir uygulamadır.
  • İple yüz germe işlemi için öncelikle bu uygulama için uygun hasta seçimi yapılmalıdır. Hastanın yüz özellikleri, yaşlanma derecesi göz önünde bulundurarak her hastaya özel bir gençleştirme reçetesi oluşturulur. Eğer iple yüz germe yapılacaksa, hastanın yaşlanmanın derecesine göre ne kadar ip ile yüzün hangi noktalarından asma işlemi yapılacağı tespit edilir.
  • İşlemden önce cilt yüzeyi temizlenir ve dezenfekte edilir. Daha sonra deri altına yerleştirilen özel kanüller içinden germeyi sağlayacak ipler yerleştirilir. Kanüllerin deri altına yerleştirilmesi bittiği zaman tek tek kanüller içindeki ipler, deri altına itilip kanüller yavaşça deri altından çekilir
  • İple yüz germe kısa sürede uygulanır. Kolay ve güvenlidir. Konforlu ve zararsızdır. Cilt içinde kolajen üretimini ve gençleşmeyi tetikler. İnce kırışıklıkları giderir. Genel anestezi gerektirmez. Gerektiğinde uygulama tekrarlanabilir. Gerektiğinde ipler çıkarılabilir ve işlem geri döndürülür. Tedavi sonrasında makyaj uygulaması ve normal hayata geri dönmek mümkündür.
  • Bu konuda istekli olan kadın, erkek herkese uygulanabilir. Sadece dikkat edilmesi gereken husus, kullanılan iplere allerjisi olan ve cildinde enfeksiyon bulunan hastalara bu işlem uygulanmamalıdır.
326
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?